Alanya travesti ve Bodrum travesti sitesidir. :

ERDEM

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
ERDEM

BODRUM TRAVESTİ

Bodrum Travesti Ancak son yıllarda, daha fazla insanın ben dahil ağda stilini daha çekici bulması ile birlikte, şekerleme adı verilen bir tür epilasyon sektörü gerçekten Alanya travesti ele geçirdi. Bunun nedeni şekerlemenin yalnızca üç bileşen kullanmasıdır: limon, şeker ve su. Alanya travestileri Geleneksel ağdadan Bodrum travestileri farklı olarak, şekerlemede kağıt ağda şeridi kullanılmaz. Manavgat travesti Kelimenin tam anlamıyla, geleneksel ağdada olduğu gibi ters yönde çıkarmak yerine, kılları folikülünüzün büyüme modelinin doğal yönüne çeken bir şeker hamuru yumağıdır.Eski Mısır’dan beri uygulanan yöntem, tamamen doğal ve cilt üzerinde daha naziktir ve çoğu kişi, Bodrum Travesti normal ağdadan daha az acıttığını iddia eder. Ayrıca vücut sıcaklığında uygulanır, bu da yanık riskini azaltır (normal balmumu yüksek sıcaklıkta ısıtılır. Manavgat travesti Alex, Alanya travestileri kuaföründe ayrıca vegan Alanya travesti ağda adı verilen şekerlemeye benzer şeritsiz bir ağda kullanıyor ; bu , saç büyümesi boyunca olduğu kadar ona karşı da kullanılabilecek hipoalerjenik bir maddedir , böylece doğal bir şekerlemenin faydalarından yararlanırsınız. daha yüksek Bodrum travestileri bir etkinlik düzeyi ile yapıştırın.
Bu yol erkekler için daha da etkili, Bodrum Travesti çünkü saçlar çok farklı yönlerde uzuyor, bu yüzden gerçekten şeritler koyabilir ve ek uygulamalar olmadan daha hızlı Alanya travesti çıkarabilirim” diye açıklıyor.

ERDEM SİTEYE GİT

Şehir :BODRUM

Semt :GÜMBET

Yaş :23

Web Sitesi :

Boy / Kilo :74 / 77

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Uğruna yaşamak için her şeye sahipti ve geleceği zenginlik ve doyumla doluydu. Onun gençlik fırsatlarını çok istiyordum ama bunun benim için asla olmayacağını biliyordum. Fırsatlarım geçmişti ve geri dönüşü yoktu. Kız arkadaşım hala hayatımın bir parçası olmasına rağmen Amber ile daha fazla zaman geçirdim. Ancak, yakında yakalanmak üzere olduğumu anladım.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 152 Oyuncu Bulunmakta