Alanya travesti ve Bodrum travesti sitesidir. :

FATİH

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
FATİH

ALANYA TRAVESTİ

Bodrum Travesti Bilim adamları olarak, seçilmiş Alanya travesti temsilcilerimize, mevcut yönetimin cinsiyeti doğumda belirlenen, cinsel organa dayalı ikili bir Alanya travestileri durum olarak yasal Bodrum travestileri olarak tanımlama önerisini ve anlaşmazlıkları “genetik testler” kullanarak açıklığa kavuşturma planlarını yazmak zorunda kalıyoruz. 1 Bu öneri, yalnızca bilimle değil, Manavgat travesti aynı zamanda etik uygulamalar, insan hakları ve temel haysiyetle de temelde tutarsızdır. 2Teklif, yönetimin iddia ettiği gibi hiçbir şekilde “bilime dayanmıyor”. Bodrum travestileri Cinsiyet kromozomları, cinsel organlar ve cinsiyet kimliği arasındaki ilişki karmaşıktır ve tam olarak anlaşılmamıştır. Bodrum Travesti Cinsiyeti, hatta Alanya travestileri cinsiyeti açık bir Alanya travesti şekilde belirleyebilecek hiçbir genetik test yoktur. Ayrıca, bu tür testler mevcut olsa bile, insanların kendi cinsiyet kimliklerinin yaşanmış deneyimlerini geçersiz kılan politikaları yürürlüğe koymak için bilimin bahanesini kullanmak mantıksızlık olurdu. Manavgat travesti Önerilen politika, transgender olarak tanımlanan (cinsiyet kimliği doğumda atanan cinsiyetten farklı olan bireyler) veya interseks bedenlere sahip (biyolojik olarak erkek ve kadın özelliklerinin atipik kalıplarına sahip bireyler) milyonlarca Amerikalı’nın Alanya travestileri kimliklerini silmeyi amaçlıyor.

FATİH SİTEYE GİT

Şehir :ALANYA

Semt :MERKEZ

Yaş :26

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 177

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Bodrum Travesti Bir akşam birkaç içkiden sonra Amber e Alanya travesti vime geldi ve sabahın erken saatlerine kadar seviştik.Haftalar geçtikçe onunla ilgili her şeye bağımlı oldum. Manavgat travesti Sadece ona değil, temsil ettiği her şeye Bodrum travestileri aşıktım.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 152 Oyuncu Bulunmakta