Alanya travesti ve Bodrum travesti sitesidir. :

ALEX

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
ALEX

Bodrum travesti Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi 1 Haziran Salı günü aldığı kararla Romanya’yı, bir LGBT grubu tarafından düzenlenen film Manavgat travesti gösteriminin aşırı sağcı Alanya travesti protestocularca engellenmesine müdahale etmediği ve gerekli kovuşturmaları yapmadığı için mahkum etti.

AİHM bu şekilde Romanya devletinin etkinliğe katılanların ve organize eden grubun haklarını ihlal ettiğine karar verdi.

Bodrum travesti Şubat 2013’te, yaklaşık 50 MANAVGAT TRAVESTİ aşırı sağcı ‘LGBT haklarını Kabul Et’ örgütünün “The Kids Are All Right” isimli Amerikan filmi için düzenledikleri Manavgat travesti gösterimi dağıtmak amacıyla Bükreş sinemasına girmişti.

Annette Bening ve Julianne Moore isimli ALANYA TRAVESTİ aktrislerin genç çocukları Bodrum travesti yetiştiren lezbiyen bir çift olarak yer aldığı film, eşcinsel aileyi BODRUM TRAVESTİ sempatik bir şekilde Alanya travesti tasvir etmesi nedeniyle bazı kesimlerden tepki almıştı.

Aşırı sağcı Noua Dreapta hareketiyle Manavgat travesti bağlantılı bayrak ve semboller taşıyan grup “Eşcinsellere ölüm” şeklinde sloganlar atmıştı.

Saldırganlar yargılanmadı
Bodrum travesti Etkinliğe katılanların birçoğunun şikayetlerine rağmen, Romanya mahkemeleri olayla ilgili olarak hiç kimseyi yargılamadı. İç hukuk yollarını tüketen davacılar da bu nedenle AİHM’e başvurdu.

Bu şekilde davacı olan beş kişinin Alanya travesti şikayetine yanıt veren AİHM, yetkililerin “yeterli koruma sağlamadığı” veya “davacılara yönelik homofobik istismarın gerçek doğasını etkili bir şekilde araştırmadığını” gerekçeli kararda not düştü ve “Olaydan Bodrum travesti etkilenenler bu nedenle cinsel yönelimleri nedeniyle ayrımcılığa maruz kalmışlardır” denildi.

Bodrum travesti Mahkeme, her bir Manavgat travesti şikayetçiye 7 bin 500 euro ve her bir davacıya yasal masraflarının yanı sıra 9 bin 750 euro tazminat ödemesine hükmetti.

2000 yılına kadar suçtu
Bodrum travesti Romanya’da eşcinsellik ancak 2000’lerin başında suç olmaktan çıkarıldı ancak LGBT topluluğu üyeleri hala yaygın olan Manavgat travesti ayrımcılık ve saldırı ile karşı karşıya.

Romanya’nın güçlü Ortodoks Kilisesi, Manavgat travesti genellikle Alanya travesti homofobik tutumları teşvik etmekle suçlanıyor.

2018’deki bir referandumda evlilik tanımı eşcinsel birliktelikleri hariç tutacak şekilde tasarlandı. Fakat katılım, sonucun geçerli olması için gereken Bodrum travesti yüzde 30 eşiğinin altına düştüğü için girişim başarısız oldu.

ALEX 4444

Şehir :BODRUM

Semt :GÜMBET

Yaş :23

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Bu görsel uyarımdır ve daha sonra daha fazla fiziksel Manavgat travesti aktiviteye geçeceği kesindir!Tüm bayanlarımız için müşteri memnuniyeti en önemli önceliğidir. Bir erkeğin nihai fantezisini gerçekleştirmesine yardım etmek, erkek için olduğu kadar eskort için de bir deneyim ödüllendiricidir.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 152 Oyuncu Bulunmakta