Alanya travesti ve Bodrum travesti sitesidir. :

ARZU

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
ARZU

ALANYA TRAVESTİLERİ

Alanya travesti Almanya’nın Dresden Bodrum travesti kentinde eşcinsel bir çifti bıçaklayan ve birinin ölümüne sebep olan Abdullah A.’ya ömür boyu hapis cezası verildi.

Dresden Eyalet Yüksek Mahkemesi 21 yaşındaki genci cinayet, cinayete teşebbüs ve tehlikeli bir biçimde adam yaralamadan suçlu buldu. Mahkeme Başkanı Yargıç Hans Schlüter-Staats işlenen “suçun özel ağırlığının” tespit edildiğini açıkladı. Alanya travesti Alman hukukundaki bu terim, sanığın 15 yıl hapis cezası çektikten sonra erken tahliye olmasının önünü kapatıyor.

Manavgat travesti Yargılama sırasında Federal ALANYA TRAVESTİ Savcılık Bodrum travesti sanığa en üst cezanın verilmesini istemişti. Savunma makamı ise sanığın BODRUM TRAVESTİ olay sırasında 20 yaşında olduğunun göz önünde bulundurularak daha hafif bir ceza verilmesini talep etmişti.

2015 yılında çocuk sığınmacı olarak Almanya’ya gelen Abdullah A., 2018 yılında IŞİD propagandası yapmaktan suçlu bulunmuş, tutuklu olduğu Manavgat travesti kurumdaki Alanya travesti ceza infaz memurlarına saldırması nedeniyle bu cezası sertleştirilmişti. Eylül 2020’de ise Bodrum travesti bir takım katı yükümlülük ve şartlar altında serbest bırakılmıştı.

Saldırı günü
Alanya travesti 4 Ekim 2020 tarihinde MANAVGAT TRAVESTİ Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinden gezmek için Dresden’e gelen eşcinsel bir çift kent merkezinde gezerken bıçaklı Manavgat travesti saldırıya uğradı. Erkeklerden 55 yaşında olan olay yerinde hayatını kaybetti, hayat arkadaşı ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Abdullah A. saldırıdan üç hafta sonra Bodrum travesti olay yerinde DNA izine rastlanması üzerine kent merkezinde yakalanmış ve çantasında döner bıçağına Manavgat travesti benzer büyüklükte bir bıçak bulunmuştu.

Davanın görülmesine 12 Nisan tarihinde başlanmış, Abdullah A. yargılama sırasında yaptığı açıklamada homoseksüelliği “ağır bir suç” olarak gördüğünü ve çifti Manavgat travesti cezalandırmak istediğini ifade etmişti.

ARZU 5555

Şehir :ALANYA

Semt :SİDE

Yaş :23

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 71

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Bodrum Travesti Kızlarımız, yalnızca kendilerini rahat hissettikleri kişilerle Alanya travestileri eşleştirilir ve seansınıza ek bir heyecan katmanı sağlar.Hiçbir iki kız rastgele eşleştirilmez, Alanya travesti çünkü bu, katılan herkes için keyifli bir atmosfer yaratmaz.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 152 Oyuncu Bulunmakta