Alanya travesti ve Bodrum travesti sitesidir. :

SEVDA

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
SEVDA

Bodrum travesti Kongre’ye seslenen Demokrat Partili Biden, LGBTQ bireyleri hayatın birçok alanında ayrımcılığa karşı koruyacağını belirttiği Eşitlik Yasası’nı kabul etmeye çağırdı. Alanya travesti Bir Başkanlık kararnamesiyle haziran ayını ‘Onur ayı’ olarak tanıyan Biden, eşcinsel Manavgat travesti Amerikalılar için tam eşitlik sağlanana ve hakları kanunlarla garanti altına alınana kadar durmayacağını da ifade etti.

Biden, tüm LGBTİ+’ların kanunda yerini bulmadıkça asla rahat etmeyeceğinin altını çizdi. Biden “LGBTİ+ Onur Ayı boyunca, LGBTİ+’ların özgür ve itibarlı yaşamaları MANAVGAT TRAVESTİ için çalışacağız” dedi.

Bodrum travesti Joe Biden ayrıca, federal kurumlara Manavgat travesti yaptığı bin 500 atamanın yüzde 14’ünün eşcinsel bireylerden oluştuğunu da bildirdi.
Haber Türk yazarı Fatih Altaylı, Alanya travesti Onur Haftası Komitesi’nin çağrısıyla Maçka Parkı’nda yapılmak istenen pikniğin, Şişli Kaymakamlığı’nca BODRUM TRAVESTİ engellenmesine ve polislerin pikniktekileri dağıtmasına tepki gösterirken, “Kardeşim bu ülkede gay ALANYA TRAVESTİ olmak yasak mı!” dedi.

Antalya travesti Türkiye demokrasi ve insan hakları konusunda her geçen gün bir adım daha geriye gidiyor. Hatta bazı günler iki adım. Bodrum travesti yine büyük bir ayıba imza atıldı. LGBTİQ üyelerinin Maçka Parkı’nda yapacağı piknik engellendi. Neye dayanarak, hangi hakla belli değil. Manavgat travesti Kardeşim bu ülkede gay olmak yasak mı! Yasaksa Anayasa’ya madde koyun herkes bilsin. Suçsa TCK’ye yazın herkes öğrensin. Ama Travesti olmak suç ve yasak değilse bu yapılan ne? Size ne vatandaşın nasıl yaşamak istediğinden. Bodrum travesti Yasa, hukuk, insan hakları falan pek taktığınız yok biliyoruz da, bari hep özendiğiniz Manavgat travesti Osmanlı’nın bu konudaki yaklaşımına bakın bir. Alanya travesti Nazi Alanya sı gibi değil, Osmanlı kadar olsanız yeter! İktidar olmadan önce bu konuda söylediğiniz gibi olsanız o da yeter! Manavgat travesti düşüncesini kullandı.

SEVDA 6666

Şehir :MANAVGAT

Semt :SİDE

Yaş :65

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Bodrum Travesti İkili, müşterinin izleme keyfi için Bodrum travestileri sık sık birbirlerini eziyor veya hafifçe okşuyor. Müşteriye, iki kızın birbirlerinin varlığında Alanya travesti ve cinselliğinde tamamen rahat olduklarını bilmesini sağlar ve müşteriye ikilinin sunduğu her şeyin Alanya travestileri tadını çıkarma özgürlüğü verir.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 152 Oyuncu Bulunmakta