Alanya travesti ve Bodrum travesti sitesidir. :

BURCU

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
BURCU

ALANYA TRAVESTİ

Alanya travesti Burcu geyler ve lezbiyenler için bir lobi kuruluşu olarak Almanya genelinde çok aktif . Bölgesel grubu birçok tavsiye hizmeti sunar ve siyasi çalışmalarının yanı sıra, yayıcılar için düzenli panel tartışmaları, spor etkinlikleri ve çalıştaylar düzenler. Alanya travesti amacı her zaman insanları bir MANAVGAT TRAVESTİ araya getirmek ve ayrımcılıkla mücadele etmektir . Bu sosyal ve politik çalışmanın yanı sıra Alanya travesti gey ve Bodrum travesti lezbiyen yaşamla ilgili tüm konular için bir irtibat noktası sağlar. Futbolda çocuk sahibi olmak, ALANYA TRAVESTİ yasal sorunlar ve eşcinsellik isteyen gey ve lezbiyenler için özel danışmanlık hizmetleri bulunmaktadır. Berlin’de, Alanya travesti sadece Tiergarten parkındaki bir sütun değil, aynı zamanda gey ve lezbiyen şehir dergisinin adıdır . Manavgat travesti 700’den fazla yerde ücretsiz olarak sunulan aylık yayın, gey ve lezbiyenler için kapsamlı bir etkinlik takvimi sunuyor ve Berlin’i etkileyen her türlü kültürel ve politik meseleyi ele alıyor. Turistler için queer dergisi iki dilde mevcuttur ve olağanüstü bir bilgi kaynağıdır BODRUM TRAVESTİ ve her ay olaylara genel bir bakış sunar . Bodrum travesti lezbiyenler ve Berlin’de en heyecan verici trendlerin nerede belirlendiğini, Manavgat travesti en ilginç sanatçıların nerede ortaya çıktığını ve yeni kulüp gecelerinin nerede başladığını bilmek isteyen herkes için günlük olarak güncellenen çevrimiçi portaldır. Lezbiyen ve geylerin Berlin’de sahip olduğu tüm özgürlüklere rağmen , cinsel çeşitliliğin kabulü her zaman doğal değildir. Alanya travesti Homofobi ve nefret şiddeti olayları, aksi takdirde açık bir şekilde bir arada yaşamanın karanlık yüzüdür. Alanya travesti derneğinin bir projesi olan Manavgat travesti Maneo eşcinsel acil yardım hattı 1990’da kuruldu. Alanya travesti Çalışmalarının odak noktası her zaman güçlendirme ve mağdurlara yardımdır. Bodrum travesti 1993 yılında düzenlenen ilk lezbiyen ve gey şehri festivalinin kökleri Maneo’nun şiddet karşıtı bir kampanyasına dayanmaktdır. Alanya travesti Derneğin daha yakın tarihli faaliyetleri arasında, her yıl Tolerantia Ödülü’nün verilmesi ve Alanya travesti berlin öpücüğü öpücüğü kampanyası yer alıyor. Manavgat travesti yerel partilerle Bodrum travesti işbirliği içinde. Ayrıca proje, Berlin ve Tel Aviv arasında bir gençlik merkezine yapılan saldırının ardından bir gökkuşağı köprüsü kurdu. Eşcinseller , acil durumlarda hala yetkili bir irtibat kişisine ihtiyaç duyarlar. Maneo hala bu hizmeti vermek istiyor.

BURCU 7777

Şehir :MANAVGAT

Semt :SİDE

Yaş :76

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Ve genç karısı, onu ve yüzme Manavgat travesti ile tanıştırarak sağlık ve yaşam tarzı bölümünde ona gerçekten yardımcı olmuş gibi görünüyor. Fransa Manavgat travestileri cumhurbaşkanı geçen yıl Fransa Alanya travestileri seçimleri sırasında eşi 25 yaş daha genç olduğu için konuşmayı ateşledi. Sadece bu değil, aynı zamanda öğretmenlik yaptığı bir okulda öğrenciydi. Ancak herhangi bir kaş kaldırmayı politik bir duruşla ele aldı: “Karımdan 20 yaş büyük olsaydım, kimse bir an için meşru olarak birlikte olamayacağımızı düşünmezdi” dedi .

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 152 Oyuncu Bulunmakta