Alanya travesti ve Bodrum travesti sitesidir. :

GONCA

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
GONCA

BODRUM TRAVESTİ

ALANYA TRAVESTİ Gonca Ünlü Kino Alanya travesti her MANAVGAT TRAVESTİ Pazartesi gecesi geç saatlerde özel bir atmosfer var . Alanya travesti programı kapsamında her Pazartesi akşamı saat Manavgat travesti 22.00’de gey ve lezbiyen film severlerin ilgisini çeken filmler gösteriliyor.
Alanya travesti Genellikle en son gişe rekorları kıran filmdir , Bodrum travesti ancak bazen eski bir klasik veya bazen bir gey ve lezbiyen film servisinden eğlenceli bir DVD seçimidir .

Sadece aile ortamının tadını çıkarmak için bile görülmeye değer Alanya travesti tükendiğinde bile , yine de samimi bir deneyim. Günü bir arkadaş grubuyla bitirmek gibi. Bodrum travesti Birçok film meraklısı için Alanya travesti programlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Manavgat travesti Hala son U-Bahn evini yakalayabilir ve haftanıza rahatlatıcı bir başlangıç ​​yapabilirsiniz.Bu sinema ağırlıklı olarak gey ve lezbiyen filmleri gösterir ve 1995’ten beri gökkuşağı mahallesinde queer sineması için bir işaret olmuştur.
Manavgat travesti 1909’da açılan, şehrin en eski BODRUM TRAVESTİ sinemalarından Manavgat travesti biridir ve 19. yüzyılın sonlarından kalma beş katlı bir konut binasında yer alır ve hala o dönemin zarafetini taşır.

İster uzun metrajlı, ister kısa ister belgesel olsun, tüm gösterimler burada orijinal dilinde (veya Almanca altyazılı gösterilir. 140 kişilik sinema salonunda gündüzleri çocuk projesi kapsamında çocuk filmleri gösteriliyor. Alanya travesti Akşamları ise program ağırlıklı olarak konulardan oluşuyor. Alanya travesti itibaren Berlin’in her yıl düzenlenen porno film Manavgat travesti festivaline de katıldı ve o zamandan beri Alanya travesti sinemasına taşındı. Alanya travesti 1 Aralık Dünya AIDS Günü’nde , pek çok gönüllünün bağış kutuları ile şehirde dolaştığı Berlin’de düzenli olarak çok aktiftir . Bodrum travesti Ancak kuruluş , yıl boyunca HIV pozitif kişilere danışmanlık hizmeti de vermekte ve HIV/AIDS ve diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda eğitim çalışmaları yürütmektedir. Manavgat travesti “Yeni söz etmek, AIDS projelerinin diline girdi. Günümüzde, çeşitli ilaçlarla uygun tedavi ile HIV enfeksiyonunda bile yüksek bir yaşam beklentisi elde etmek mümkündür.. Bununla birlikte, sağlık ve psikolojik Manavgat travesti sorunlarla mücadele edenlerin çoğu, yerleşik resmi kanallardaki çatlaklara düşüyor veya iş bulamıyor. BAH, tüm bu konular için iyi bir irtibat noktasıdır. Bodrum travesti Proje ayrıca anonim hızlı bir HIV testi sunuyor .

GONCA 222

Şehir :BODRUM

Semt :GÜMBET

Yaş :23

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Manavgat travestileri sinsi. Bu yeni evli çift oldukça hayırlı bir başlangıç ​​yaptı. Saygın halk Manavgat travesti şarkıcısı-söz yazarı, 2014’te ayrıldıklarını açıkladıklarında 36 yıl boyunca karısı ile evliydi – Manavgat travestileri kısa bir süre sonra şimdi ile birlikte olduğu haberi Alanya travestileri geldi. (İkiyle ikiyi Alanya travesti toplayabilirsiniz.) Ve nefret edenler nefret ediyordu.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 152 Oyuncu Bulunmakta