Alanya travesti ve Bodrum travesti sitesidir. :

ALTINBAŞAK

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
ALTINBAŞAK

MANAVGAT TRAVESTİ

Şimdi orta parmağının kıçınıza girdiğini hissediyorsunuz, sonra birkaç dakika sonra işaret parmağı onu birleştiriyor. Beğeneceğinizi ve daha çok zevk alacağınızı biliyorum. Alanya travesti Şimdi ona “Git bir yapay penis al ve beni becer” de.Yapay penis kıçınıza kolayca girecek ve ALANYA TRAVESTİ içinizde küçük ama lezzetli hareketler yapmaya başlayacak. Gittikçe daha da heyecanlanıyorsun ama hepsinden önemlisi, penisin gitgide daha da zorlaşıyor ve sadece bunu istiyor olsa bile otuzbir çekme. Ona söyle: Manavgat travesti Daha sert, beni parçala”.Daha sonra, sikinizi yatağa sürtmeye başlamak için karnınızın üzerine çökene kadar küçük Bodrum travesti kıçınızı daha da sert bir şekilde sallayacak. Ona söyle: “Beni tekrar sik, beni boşver”.Kıçınızın derinliklerindeki yapay penis ve şiltenin horozunuza sürtünmesi sizi yakında orgazmın eşiğine getirecektir. Manavgat travesti Kendinizi bırakın ve sertçe boşalın: Alanya travesti yatakla karnınız arasında MANAVGAT TRAVESTİ fışkıran sıcak spermi hissedeceksiniz, lezzetli bir his…”Giriş olarak… Öğrencinize banyo yaptırarak (mumlar ve müzik) ve ona ve size özel küçük bir akşam hazırladığınızı söyleyerek başlayabilirsiniz. Banyomu bitirdiğimde, beni silerek kurutun ve akşam Bodrum travesti için giydiğim çamaşırları (bu durumda benim kız öğrenci kıyafetim ) ve üniversiteye yeni kabul edildiğimi söyleyen bir kabul mektubunu verirsiniz. Alanya travesti seks okulu ve öğretmeninin ona dikte edeceği kurallara saygı duymam gerektiğini, aksi takdirde cezalar olacağını.
Üniformamı ve öğrencinizin Manavgat travesti genel temizliğini inceleyerek başlayabilirsiniz. O zaman bana genel kuralları açıkla: Konuşmadan önce elimi kaldırıp BODRUM TRAVESTİ itaat etmeliyim. Öğretmenim istediği zaman kıyafetimi inceleyebilir, öğretmenimin önerdiği egzersizleri yapmam gerekiyor vs. Alanya travesti Dersimi başarıyla tamamlarsam, ödüller listesinden seçim yapma hakkım Bodrum travesti olacaktı…vs…gerisini hayal et…Sen geliyorsun ? Sizi karşılayarak sizi rahatlatmak için acele ediyorum. Manavgat travesti Şaşıracaksınız, orası kesin… bu yüzden size yeni hizmetçiniz olduğumu ve karınızın beni bu akşam için tuttuğunu açıklıyorum. Size karınızın dışarıda olduğunu ve bu süre zarfında çok iyi bir akşam geçirmenizi istediğini söylüyorum.Yemeği hazırlamayı bitiriyorum ve beklemek için size bir aperatif sunuyorum. Yanından geçip kulağına bütün hizmetlerimin anlaşıldığını ve karın tarafından ödendiğini fısıldadım. Ellerini kalçalarıma Bodrum travesti ve kalçalarıma geçirmene izin verdim… Alanya travesti Hadi oturalım, sana bir kadeh şarap vereyim. Manavgat travesti Başlangıç ​​olarak, bunun yaramaz bir incelik olduğunu açıklıyorum. Masa izin veriyorsa (yeterince yüksekse) Masanın altına giriyorum, pantolonunu yavaşça açıyorum ve sikini yavaşça dışarı çekiyorum. Hemen ağzıma alıyorum ve uzun süre mastürbasyon yapmadan emiyor.

ALTINBAŞAK 12345

Şehir :BODRUM

Semt :GÜMBET

Yaş :54

Web Sitesi :

Boy / Kilo :188 / 87

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Alanya travesti Dilimi sert penisinde gezdiriyorum, taşaklarını serbest bırakıyorum ve dilimin ucuyla da onları gıdıklıyorum. Masanın altından çıkıp yemeği getiriyorum. Manavgat travesti Seninle, yanında yemek yiyorum ve zaman zaman tekrar emmek için sikinin üzerine eğiliyorum.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 152 Oyuncu Bulunmakta